דלג לתוכן העמוד
btn-menu

לשכת ראש העיר

יאיר מעיין
ראש העיר
גלית בכר
מנהלת לשכת ראש העיר
פלמ"ח 6 , ת"ד 100 ערד. קבלת קהל: יום א' - ה' 08:00-18:00 לפגישה עם ראש העיר יש לתאם מראש טלפונית.
מורן מדעי
מזכירת לשכה

מבקר העירייה והממונה על תלונות הציבור

שי אהרונוף
מבקר העירייה
לפגישה עם מבקר העירייה יש לתאם מראש טלפונית.

דוברות

יהושע אשכנזי
דובר הרשות
קבלת קהל: יש לתאם מראש.

פניות הציבור וחופש המידע

עו"ד גלית אופק
אחראית פניות הציבור וחוק חופש המידע
קבלת קהל: יש לתאם מראש.

מוקד עירוני

אגף הכנסות

נתלי זילחה
מנהלת אגף הכנסות
קטיה מונדרוס
מזכירת האגף
קבלת קהל: א' 08:30-12:30, 16:00-18:30, ג' 08:30-15:30,ה' 08:30-12:30. שעות מענה טלפוני: ב' 13:00-16:00, ד' 08:30-12:30, ה' 13:00-16:00 טל' 08-9951666 שלוחה 2.

אגף הנדסה

מרים אלחדד
מהנדסת העיר ומנהלת האגף
ירדן אשכנזי
מזכירת האגף
מענה טלפוני: א' 8:30-12:30, ב' 13:00-16:00, ד' 08:30-12:30. שעות קבלת קהל : א' 16:00-18:30, ג' 08:30-12:30 ללא פיקוח, ה' 08:30-12:30. תיאום פגישה במייל למזכירות האגף.
קוסטיה פובטקין
סגן מהנדסת ומנהל בניה ותשתיות ציבוריות
יעל טל
מזכירת מח' בניה ותשתיות ציבוריות
דייגו קרמניצר
מ"מ מנהל מחלקת רישוי ופיקוח
ניר מסורי
בודק תכניות
חנן הולמן
בודק היתרים
שיבה סמו
בודקת היתרים
ורה סמוליאנינוב
בודקת היתרים+מידענית
יוסי גוילי
מפקח בניה
ענבר סנדלר
מפקחת בניה
מוקי דור
קצין בטיחות בתעבורה ומרכז בקשות לוועדה

נגישות

סרגי בורד
רכז נגישות עירוני

נכסים

עו"ד גלית אופק
אחראית נכסים
קבלת קהל: יש לתאם מראש.

אגף חינוך

רחל לנצ'נר
מנהלת האגף
איוי אידל
מזכירת האגף
מענה טלפוני: א' 08:30-12:30, ב' 13:00-16:00, ד' 08:30-12:30. שעות קבלת קהל: א' 16:00-18:00, ג' +ה' 08:30-12:30
יהודה אונגר
מנהל מחלקת בתי הספר היסודיים
יפית ארבל
מנהלת מחלקת הגיל הרך
עדי דדון
מזכירת מחלקת הגיל הרך ורכזת קדם יסודי
איילה רובינשטיין
מנהלנית האגף
גדית בר-לב
אחראית גבייה בחינוך, הנגשה וקולות קוראים
סיגלית בקר
מנהלת מדור רישום
אורית טייג קיסרי
מנהלת מדור ינקות
אדוה אלבז
רכזת משפחתונים ומועדוניות חינוך - רווחה
רונית מנהיים שבן
רכזת ניצנים
איילה שוורץ
מנהלת מדור קב"ס
איילה יוסף
קב"ס
גלית משולם
קב"ס

מחלקת צרכים מיוחדים ופרט

חגית אביזמיל
מנהלת מחלקת צרכים מיוחדים ופרט
רלי בושארי
אחראית חינוך מיוחד וטיפול בפרט
לורי כהן
אחראית נושא מערך ההסעות

מוסדות תומכי חינוך

גלעד סרפר
מנהל יחידת הנוער ערד
בן יאיר 28 (מרכז המבקרים לשעבר)
עופר סלע
מנהל ספרייה עירונית ערד
אלעזר בן יאיר 28 ערד
ברוך אביבי
מנהל ביה"ס אורט צור ערד
יאשיהו 10 ערד
איריס חממה
מנהלת תפוח פיס
יאשיהו 8 ערד
און כהן
מנהל המוסד מרכז המצוינות במוזיקה - קונסרבטוריון ערד
רחוב חן 53
לאורה סוקין
מנהלת השירות הפסיכולוגי בערד
רחוב יהודה 28
ליאת גרינפלד
מנהלת מת"יא ערד
שמעון 9
אייל קידר
מנהל מרכז פסג"ה
רחוב חן 7 ערד

אגף משאבי אנוש

אורנה בן יהודה
מנהלת אגף משאבי אנוש
רונית כהן
מזכירת המחלקה
שעות קבלת קהל טלפוני – א',ב',ג' ו-ה' בשעות 9:00-15:00. קבלת קהל פרונטלי – בתיאום מראש.
מירה אלדור
אחראית מכרזי כ"א והשתלמויות

האגף לשירותים חברתיים

חגית שר-אבי
מנהלת האגף לשרותים חברתיים
מירי קינן
מזכירת האגף
מענה טלפוני: א'-ה' 09:00-15:00. שעות קבלת קהל: יום א' 08:00-13:00, 16:00-19:00, יום ב' 08:00-15:00 , יום ד' 08:00-15:00 יום ה' 08:00-15:00

אגף שפ"ע

נאור בוקני
מנהל אגף שפ"ע
חנה בן-זכרי
מזכירת האגף

מחלקת תברואה

רמי גדקר
מנהל מחלקת תברואה
סיגל פליגלר
מזכירת מחלקת תברואה
מענה טלפוני: א' 08:30-12:30, ב' 13:00-16:00, ד' 08:30-12:30. קבלת קהל: ג' 08:30-12:30, ה' 08:30-12:30.

רישוי עסקים

רפי חג'ג'
מנהל רישוי עסקים
מענה טלפוני: א' 08:30-12:30, ב' 13:00-16:00, ד' 08:30-12:30. קבלת קהל: ג' 08:30-12:30, ה' 08:30-12:30.

וטרינריה

ד"ר יאנה קורול
וטרינרית רשותית
מענה טלפוני: א' 08:30-12:30, ב' 13:00-16:00, ד' 08:30-12:30. שעות קבלת קהל: יום א' 14:00-18:00 בתאום מראש בלבד
קרן ולסנקו
אחראית נושא וטרינריה

שילוט

מירי פחימה
אחראית נושא שילוט ואתר אשפה
מענה טלפוני: א' 08:30-12:30, ב' 13:00-16:00, ד' 08:30-12:30. קבלת קהל: ג' 08:30-11:30

פיקוח עירוני

לאוניד חזן
מנהל מדור פיקוח ושיטור עירוני
מענה טלפוני: א' 08:30-12:30, ב' 13:00-16:00, ד' 08:30-12:30. קבלת קהל בתיאום מראש מול משרדי התברואה או המוקד העירוני.

מחלקת אחזקה

עמית ארצי
מנהל המחלקה
גל הראל
מזכירת המחלקה

מחלקת גינון

נעם חן
מנהל המחלקה
דינה יעקב
מזכירת מחלקת גינון
קבלת קהל: א'-ה' 08:00-16:00.

מחלקת חניה

דינה יעקב
אחראית נושא הנפקת תווי חניה לתושבי ערד
פניות בדוא"ל בלבד.

מחלקה משפטית

עו"ד חיים שימן
יועץ משפטי
שרית שמעוני
מנהלת לשכת היועץ המשפטי

מחלקת רכש

חדוה ניפרבסקי
מנהלת המחלקה

מחלקת מחשוב

אסף שמולביץ
מנמ"ר העירייה ומנהל מחלקת מחשוב

מחלקת אירועים וקליטת עלייה

מרינה גלייזר
מנהלת המחלקה
סבטלנה סקלט
מזכירת המחלקה
קבלת קהל: א'-ה' 08:30-16:00

איכות הסביבה

איילה גובר אברהמי
מנהלת היחידה לאיכות הסביבה
חן 9 ערד
סימה יוסף
מזכירת היחידה
אורלי מילר בורודובסקי
סגנית מנהלת היחידה ומרכזת תחום תעשיות ורישוי עסקים
שרית מויאל
רכזת חינוך והסברה
דנה רודד
מתכננת סביבתית
נעה כהן קיסינגר
רכזת קיימות ומיחזור
ספיר אביטן
רכזת תעשיות ורישוי עסקים
לידור חיון
רכזת תעשיות ורישוי עסקים
אופק דנדקר
מפקח ורכז פסולת

השירות הפסיכולוגי (שפ"ח)

לאורה סוקין
מנהלת השירות הפסיכולוגי
אסתר אלון לוי
מזכירת השירות הפסיכולוגי
תיאום פגישות בתיאום מראש

מרכז גישור

שרון דלמן
רכזת רווחה וקהילה ומרכז גישור

מחלקת תיירות עירונית

אלי שעשוע
מרכז תיירות עירונית
מרכז מסחרי, בנין שיא משרדי החברה הכלכלית. פגישות יש לתאם מראש.

תרבות הדיור

מינה אורית שטרית
מנהלת סניף תרבות הדיור
קבלת קהל: א' - 08:00-13:00, 16:00-18:30. ב'-ה' - 08:00-16:00 בתיאום מראש