עבור לתוכן של הדף

מרכז רפואי שאלר

מרכז רפואי שאלר הוא המרכז הרפואי מהמפוארים ביותר בנגב, המרכז נחנך בשנת 2005 והוא הוקם בעלות של מליוני שקלים. מרכז רפואי שאלר  הוקם הודות לתרומתה הנדיבה של משפחת שאלר וקרנות נוספים.

שעות פעילות מוקד לרפואה דחופה

ימים ראשון עד חמישי - החל מהשעה 19:00 בערב ועד לשעה 06:00 בבוקר שלמחרת.

ימי שבת וחגים - מהשעה 14:00 אחה"צ של יום שישי/ערב החג ועד ליום א' בשעה 06:00 ברציפות.

רנטגן - בכל יום מימי השבוע ביו השעות 19:30-21:30

פרטים כלליים

מרכז שאלר משתרע על שטח גדול ומרווח. המבנה הוקם על פי תוכנית אדריכלית מתקדמת, וידידותית לסביבה. המרכז מנוהל על ידי  עמותת מרכז רפואי שאלר בשיתוף עיריית ערד משרד הבריאות וקופות החולים.

המנהל הרפואי של המרכז הוא ד"ר מרקו הררי.

כתובת וטלפון

מרכז רפואי שאלר, הפלמ"ח 8 ערד.

טלפון- 08-9955545, פקס-  072-2766374

לבירורים שונים 053-3140213

שירותים הניתנים במקום

חדר מיון קדמי וחדר טראומה - בשירות החשוב ביותר שמעניק מרכז שאלר, הוא בתחום הרפואה הדחופה שבאה לתת מענה רפאי ראוי לתושבי ערד והאזור, בשעות בהן מרפאות קופות החולים אינן פועלות.  חדר המיון הקדמי הפועל במקום מכיל שמונה מיטות טיפולים מאובזרות באופן מלא. המקום מאויש בשעות החירום על ידי רופא ואח/אחות ובנוסף פועל במקום חדר טראומה מאובזר ומציל חיים.

רנטגן - מרכז רפואי שאלר מספק שירותי רנטגן בכל יום מימי השבוע ביו השעות  19:30-21:30

כאשר אנו מספקים תשובות מידיות בחשש לשבר דלקת ראות וכד'.

מכשיר לספירת דם - תרומת חברת סמסונג אלקטרוניקס ישראל,  בזכות תרומה זו מסוגלת מרפאת הלילה להעניק שירות של בדיקות דם בפעם הראשונה, כשהתשובות מתקבלות באופן מיידי.

מכון דימות אולטרה - סאונד איברים-מופעל בהסכם ע"י קופת חולים מכבי.

מחלקת דיאליזה - אחד מהבשורות החשובות ביותר לחולים מהנגב המערבי, הוא חדר הדיאליזה שמוקם בימים אלו ויחל לפעול באמצע שנת 2015 מחלקת הדיאליזה מיועדת לכמאה חולי כליות הנזקקים מידי שבוע לטיפולי דיאליזה באופן קבוע. העובדה כי מכון זה זמין וקרוב לביתם, משפרת לאין ארוך את איכות חייהם של החולים, ביניהם לא מעט ילדים.